• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади/Конкурси


Облік та результативність

участі учнів школи

в районних олімпіадах, конкурсах

у 2017-2018 н.р.

1. Призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських навчальних дисциплін :

1) Тераз Ольга – 7 клас – ІІІ місце – фізика;
2) Іванців Дмитро – 9 клас - ІІІ місце – історія;
3) Кісів Наталія – 9 клас – І місце – фізика, ІІ місце - хімія, ІІІ місце - математика;
4) Нагірна Марія – 10 клас – ІІ місце – історія, ІІІ місце - біологія, ІІІ місце - фізика.

/Files/images/по матем.jpg
2. В ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г .Шевченка :

Кісів Наталія – 9 клас - ІІІ місце

3. В ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика:

1) Бойчук Соломія – 4 клас - ІІ місце;
2) Тераз Ольга - 7 клас - ІІІ місце

Учні нашої школи нагороджені Дипломом ІІ ступеня в номінації "Вокальне мистецтво" ( районний етап фестивалю духовної пісні «Молитва за Україну», присвячений 130-й річниці з дня народження О.В. Барвінського.), за власний пошук, душевність та особливу пошану до виконання духовної пісні.
Команда учнів Пилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів виборола у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура» І місце зі стрільби та ІІ - загальнокомандне.

___________________________________________________________________

Міжнародні конкурси

Міжнародний дистанційний освітній конкурс «Олімпіс»

Українська мова та література:

Падлецька Ірина – І ступінь

Кісів Наталія - ІІ ступінь

Баб’як Віталій - ІІІ ступінь

Англійська мова:

Савка Андрій - І ступінь

Баб’як Віталій - І ступінь

Падлецька Ірина – І ступінь

Математика:

Падлецька Ірина – І ступінь

Іванців Дмитро – ІІ ступінь

Інформатика:

Падлецька Ірина – І ступінь

Савка Андрій – ІІІ ступінь

Іванців Дмитро – ІІІ ступінь

Біологія і природознавство:

Падлецька Ірина – І ступінь

Савка Андрій - І ступінь

Баб’як Віталій - ІІ ступінь

Кісів Наталія - ІІІ ступінь

Міжнародна природнича гра «Геліантус»

Греськів Олександр – диплом абсолютного переможця

Падлецька Ірина - диплом абсолютного переможця

Нагірна Надія - диплом абсолютного переможця

Дзюрбан Наталія – диплом ІІ ступеня

Ксьонжик Мар’яна – диплом ІІ ступеня

Тераз Ольга – диплом ІІ ступеня

Максимишин Ігор – диплом ІІ ступеня

Кохановська Анастасія – диплом ІІ ступеня

Пискливець Олег – диплом ІІ ступеня

Романів Ольга – диплом ІІІ ступеня

Кісів Наталія – диплом І ступеня

Тимчій Соломія – диплом ІІ ступеня

Молодан Оксана – диплом ІІ ступеня

Касіян Ірина – диплом І ступеня

Іванців Дмитро – диплом ІІ ступеня

Левицька Мар’яна – диплом ІІ ступеня

Гикавчук Ангеліна – грамота з хімії, грамота з географії

Дяденчук Діана – грамота з хімії

Нагірна Марія – грамота з хімії

Білоус Роман – грамота з хімії

Касіян Василь – грамота з хімії

Максимишин Петро – грамота з хімії

Кiлькiсть переглядiв: 895

Коментарi