• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади/Конкурси


Облік та результативність

участі учнів школи

в районних олімпіадах, конкурсах

у 2018-2019 н.р.

1. Призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських навчальних дисциплін :

Історія – Тераз Ольга – 8 клас ( ІІІ місце) (вчитель Гринів М.В.)

Фізика – Кісів Наталя – 10 клас ( ІІ місце) (вч.Падлецька Н.І.)

Тераз Ольга – 8 клас ( ІІІ місце ) (вч.Падлецька Н.І.)

2. В ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика:

Бойчук Соломія - 5 клас ( ІІІ місце ) (вчитель Дзьоба О.В.)

Тераз Ольга – 8 клас ( ІІІ місце) (вчитель Халімон Н.З.)

2. Районний конкурс "Замість ялинки - зимовий букет":

гуртківці «Юні садівники» - 5-6 класи (ІІ місце) (керівник Пристаєцька І.І.).

3. Бучацький районний центр дитячої та юнацької творчості "Сузір'я"нагородив Грамотою Мельник Антоніну за активну участь у роботі гуртка образотворчого мистецтва Бучацького ЦДЮТ "Сузір'я".

4. НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації:

Команду Пилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник гуртка "Сокіл" - Гугул І.І., керівники гуртка "Джура" - Когут Н.В., Тимків О.Г.):

- за ІІ місце у районному етапі «Рятівник» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

- за ІІ місце у районному етапі «Смуга перешкод» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

- за І місце у районному етапі «Розбирання АК» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

- за ІІ місце у районному етапі «Спорядження магазину» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

- за ІІ місце у районному етапі «Стрільба» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

Індивідуальними грамотами нагороджено учнів:

Тимчій Соломію

- за І місце у районному етапі «Стрільба» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

Щербакова Олега

- за І місце у районному етапі «Розбирання АК» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

- за ІІ місце у районному етапі «Спорядження магазину» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

Тераз Ольгу

- за активну участь у районному етапі «Фізична підготовка» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

5. За відмінний результат у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2019 – Весняна сесія» нагороджені Дипломами:

з української мови і літератури

- Дзюрбан Богдан Віталійович – 6 клас

- Падлецька Ірина Володимирівна – 6 клас

з біології та природознавства

- Падлецька Ірина Володимирівна – 6 клас

з англійської мови

- Падлецька Ірина Володимирівна – 6 клас

з інформатики

- Дзюрбан Богдан Віталійович – 6 клас

- Падлецька Ірина Володимирівна – 6 клас

з математики

- Дзюрбан Богдан Віталійович – 6 клас

- Падлецька Ірина Володимирівна – 6 клас

6. Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2018. Диплом ІІІ ступеня отримали:

- Дзюрбан Богдан – 6 клас

- Савка Андрій – 6 клас

- Баб’як Віталій – 6 клас

- Падлецька Ірина – 6 клас

- Молодан Оксана – 10 клас

- Кісів Наталія – 10 клас

- Касіян Ірина – 10 клас

- Іванців Дмитро – 10 клас

Диплом ІІ ступеня отримали:

- Кохановська Христина – 7 клас

- Пастущак Соломія – 7 клас

- Халімон Олексій – 8 клас

- Тераз Ольга – 8 клас

- Кохановська Анастасія – 8 клас

- Дзюрбан Наталія – 8 клас

- Максимишин Ігор – 8 клас

- Іжук Богдан – 8 клас

- Ксьонжик Мар’яна – 8 клас

Грамоту з біології отримали:

- Романів Ольга – 10 клас

- Тимчій Соломія – 10 клас

- Левицька Мар’яна – 10 клас

-_______________________________________

Облік та результативність

участі учнів школи

в районних олімпіадах, конкурсах

у 2017-2018 н.р.

1. Призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських навчальних дисциплін :

1) Тераз Ольга – 7 клас – ІІІ місце – фізика;
2) Іванців Дмитро – 9 клас - ІІІ місце – історія;
3) Кісів Наталія – 9 клас – І місце – фізика, ІІ місце - хімія, ІІІ місце - математика;
4) Нагірна Марія – 10 клас – ІІ місце – історія, ІІІ місце - біологія, ІІІ місце - фізика.


2. В ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г .Шевченка :

Кісів Наталія – 9 клас - ІІІ місце

3. В ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика:

1) Бойчук Соломія – 4 клас - ІІ місце;
2) Тераз Ольга - 7 клас - ІІІ місце

Учні нашої школи нагороджені Дипломом ІІ ступеня в номінації "Вокальне мистецтво" ( районний етап фестивалю духовної пісні «Молитва за Україну», присвячений 130-й річниці з дня народження О.В. Барвінського.), за власний пошук, душевність та особливу пошану до виконання духовної пісні.
Команда учнів Пилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів виборола у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура» І місце зі стрільби та ІІ - загальнокомандне.

___________________________________________________________________

Міжнародні конкурси

Міжнародний дистанційний освітній конкурс «Олімпіс»

Українська мова та література:

Падлецька Ірина – І ступінь

Кісів Наталія - ІІ ступінь

Баб’як Віталій - ІІІ ступінь

Англійська мова:

Савка Андрій - І ступінь

Баб’як Віталій - І ступінь

Падлецька Ірина – І ступінь

Математика:

Падлецька Ірина – І ступінь

Іванців Дмитро – ІІ ступінь

Інформатика:

Падлецька Ірина – І ступінь

Савка Андрій – ІІІ ступінь

Іванців Дмитро – ІІІ ступінь

Біологія і природознавство:

Падлецька Ірина – І ступінь

Савка Андрій - І ступінь

Баб’як Віталій - ІІ ступінь

Кісів Наталія - ІІІ ступінь

Міжнародна природнича гра «Геліантус»

Греськів Олександр – диплом абсолютного переможця

Падлецька Ірина - диплом абсолютного переможця

Нагірна Надія - диплом абсолютного переможця

Дзюрбан Наталія – диплом ІІ ступеня

Ксьонжик Мар’яна – диплом ІІ ступеня

Тераз Ольга – диплом ІІ ступеня

Максимишин Ігор – диплом ІІ ступеня

Кохановська Анастасія – диплом ІІ ступеня

Пискливець Олег – диплом ІІ ступеня

Романів Ольга – диплом ІІІ ступеня

Кісів Наталія – диплом І ступеня

Тимчій Соломія – диплом ІІ ступеня

Молодан Оксана – диплом ІІ ступеня

Касіян Ірина – диплом І ступеня

Іванців Дмитро – диплом ІІ ступеня

Левицька Мар’яна – диплом ІІ ступеня

Гикавчук Ангеліна – грамота з хімії, грамота з географії

Дяденчук Діана – грамота з хімії

Нагірна Марія – грамота з хімії

Білоус Роман – грамота з хімії

Касіян Василь – грамота з хімії

Максимишин Петро – грамота з хімії

Кiлькiсть переглядiв: 1424

Коментарi