• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади/Конкурси

Облік та результативність

участі учнів школи

в районних олімпіадах, конкурсах

у 2015-2016 н.р.

№ з/п

Предмет, конкурс

Клас/ місце

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

Укр. мова та література

3

2

Математика

-

-

6

3

Фізика

2

3

6

9

7

4

Хімія

6

7

5

Географія

10

16

8

4

6

Біологія

7

Екологія

8

8

Історія

15

12

8

3

9

Німецька мова

10

Англійська мова

9

11

Правознавство

10

10

12

Астрономія

13

Трудове навчання

8

14

Образотворче мистецтво

15

Інформатика, інформаційні технології

16

Конкурс ім. П.Яцика

8

7

17

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

18

Конкурс «Свята Покрова»

Призери в номінації «Патріотична пісня»

Учасники олімпіад:

Українська мова та література – Нагірна Марія – 8 клас ( 3 місце)

Математика - Когут Іван – 6 клас

Кісів Наталя – 7 клас

Мороз Михайло – 11 клас ( 6 місце)

Фізика – Касіян Ірина – 7 клас ( 2 місце)

Нагірна Марія – 8 клас (3 місце)

Когут Мар’яна – 9 клас ( 6 місце)

Когут Михайло – 10 клас (9 місце)

Мороз Михайло – 11 клас (7 місце)

Хімія – Касіян Ірина – 7 клас ( 6 місце)

Нагірна Марія – 8 клас (7 місце)

Географія – Нагірна Марія – 8 клас – ( 10 місце)

Лисиманко Анатолій – 9 клас (16 місце)

Татарин Іван – 10 клас (8 місце)

Мороз Михайло – 11 клас (4 місце)

Біологія –

Екологія - Галай Богдан – 11 клас ( 8 місце)

Історія – Нагірна Марія – 8 клас ( 15 місце)

Гриньків Іван – 9 клас (12 місце)

Татарин Іван – 10 клас (8 місце)

Мороз Михайло – 11 клас ( 3 місце)

Англійська мова – Дяденчук Діана – 8 клас ( 9 місце)

Трудове навчання – Братак Олена – 11 клас ( 8 місце)

Образотворче мистецтво –

Інформатика, інформаційні технології –

Правознавство – Когут Мар’яна – 9 клас ( 10 місце)

Когут Михайло – 10 клас ( 10 місце)

Конкурс ім. П. Яцика – Мороз Галина - 6 клас (8 місце)

Когут Михайло – 10 клас (7 місце)

Конкурс «Свята Покрова» - у номінації «Патріотична пісня» - Пастущак В.В.

Досягнення учнів Пилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів

за 2014-2015 н.р.

Медалісти Пилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Медалісти Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Когут Тамара Іванівна

Халімон Марія Богданівна


1. Призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін:

1) Мороз Михайло – 10кл. – ІІІ місце – біологія
2) Халімон Марія – 11кл.- І місце – німецька мова
3) Лисамонко Анатолій – 8кл. – ІІІ місце – німецька мова
4) Тераз Василина – 11кл. – ІІІ місце – математика
5) Логаза Марія – 11кл. - ІІІ місце трудове навчання
6) Кісів Наталія – 6кл. – ІІІ місце – математика

2. Районний етап Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії»

ІІ місце – Нагірний Володимир – 5 клас
ІІІ місце – колективна робота учнів 3-4 класів

3. Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер – 2014»

Сертифікат з відмінним результатом показав Когут Іван Іванович – 5 клас
Сертифікат з добрим результатом показав Тераз Іван Васильович – 10 клас
Сертифікат за участь у конкурсі – Когут Тамара Іванівна – 11 клас

4. В ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Г.Т.Шевченка отримала ІІ місце Халімон Марія Богданівна – 11 клас

5. В ІІ етапі конкурсу ім. Петра Яцика отримала ІІІ місце Халімон Марія Богданівна – 11клас

6. Команда Пилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджена грамотами відділу освіти за зайняте

І місце на етапі «Рятівник»
І місце на етапі «Смуга перешкод» у районній дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура»

7. Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

- Дипломом І ступеня були нагороджені:
Тринька Ірина – 10кл.
Нагірна Марія – 7кл.
Мороз Михайло – 10кл.
Логаза Марія – 11кл.
Татарин Мар’яна – 5кл.
- Дипломом ІІ ступеня були нагороджені:
Михайлишин Ірина – 9кл.
Михайлецька Іванна – 9кл.
Струс Володимир – 9кл.
Алексевич Христина – 9кл.
- Дипломом ІІІ ступеня була нагороджена:
Федишин Ірина – 10кл.
- Дипломом абсолютного переможця було нагороджено:
Когут Тамару – 11кл.
Тераз Василину – 11кл.
Халімон Марію – 11кл.

8. Спортивні змагання:

Халімон Марія Богданівна – 11кл.- нагороджена за зайняте І місце у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат у залік ХІХ спортивних ігор учнівської молоді Бучаччини;
Газдевич Христина Михайлівна – 11кл.- за зайняте І місце у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат у залік ХІХ спортивних ігор учнівської молоді Бучаччини;
Когут Михайло Іванович – 9кл.- за зайняте І місце у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат у залік ХІХ спортивних ігор учнівської молоді Бучаччини;
Лисиманко Анатолій Анатолійович – 8кл.- за зайняте І місце у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат у залік ХІХ спортивних ігор учнівської молоді Бучаччини

9. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2015р.»

Сертифікати з відмінним результатом отримали:
Тераз Ольга Василівна – 4кл.
Халімон Олексій Степанович – 4кл.
Ксьонжик Мар’яна Вікторівна – 4кл.
Когут Іван Іванович – 5кл.
Іванців Дмитро Петрович – 6кл.
Кісів Наталія Степанівна – 6 кл.
Гикавчук Ангеліна Вікторівна – 6кл.
Касіян Ірина Степанівна – 6кл.
Нагірна Марія Володимирівна – 7кл.
Тераз Василина Василівна – 11кл.
Когут Тамара Іванівна – 11кл.
Халімон Марія Богданівна – 11кл.
Сертифікат з добрим результатом отримали:
Татарин Мар’яна Степанівна – 5кл.
Нагірний Володимир Володимирович – 5кл.
Тимчій Соломія Володимирівна – 6кл.
Когут Мар’яна Богданівна – 7кл.
Михайлецька Іванна – 9кл.
Михайлишин Ірина Сергіївна-9кл.
Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi